"

FFF. Fabryka Form Filmowych to owoc pasji oraz wieloletniego doświadczenia przy licznych projektach filmowych. Najważniejszą misją FFF jest konwersja nawet najśmielszych pomysłów na zrozumiały język filmowy.

 

FFF zajmuje się produkcją filmów promocyjnych, korporacyjnych, dokumentalnych i reklamowych. Od  wstępnej koncepcji do gotowego produktu. Przechodzimy przez wszystkie niezbędne etapy produkcji filmowej, aby dostraczyć Tobie profesjonalne video, które pomoże Ci w promocji Twojej firmy.

Naszą wizytówką są Twoje filmy.

Potrzebujesz filmu? Zadzwoń lub wyślij emaila aby umówić spotkanie. Podczas pierwszej wizyty ustalimy jakie cele chcesz osiągnąc za pomocą filmu, jego wstępną koncepcję oraz przewidywany budżet. W zależności od Twoich potrzeb, oferujemy usługi z każdego etapu produkcji.

ETAP PREPRODUKCJI

 

Tu zaczyna się proces kreatywny, podczas którego szlifujemy Twój pomysł na film, lub w przypadku jego braku tworzymy scenariusz od podstaw.

Mając gotowy scenariusz możemy określić dokładny koszt projektu. Po jego akceptacji zabieramy się do przygotowań. Tworzymy storyboard, zaczynamy castingi, wybór lokalizacji, oraz ustalamy kwestie logistyczne.

 

ETAP PRODUKCJI

 

To wszelkie działania od pierwszego do ostatniego klapsa. Realizacja zdjęć, nagrywanie dźwięku, tworzenie animiacji.

 

ETAP POSTPRODUKCJI

 

W tej części procesu twórczego najważniejsze miejsce zajmuje montaż. Oprócz tego zajmiemy się korektą barwną oraz koloryzacją materiału. Jeśli projekt tego wymaga dodajemy również efekty wizualne.

 

 

 

 

 

 

 

"

Bartosz Ilkowski Fabryka Form Filmowych
tel. +48 606 334 604

"
"